Profesionalaus Plasti Dip dažymo kainos

„Automano dirbtuvės“ meistrai Plasti Dip padengė ne vieną automobilį, todėl įgijo unikalią Lietuvoje patirtį kaip teisingai tai daryti. Mes pirmi Lietuvoje pradėjome profesionaliai dažyti Plasti Dip perėmę patirtį iš Jungtinės Karalystės meistrų, todėl žinome Plasti Dip savybes ir kaip atlikti darbą, kad ši danga Jums tarnautų ne vienerius metus.

Kiek kainuoja Plasti Dip nudažyti automobilį?

Automobilio padengimo Plasti Dip kaina priklauso nuo jo dydžio. Mes naudojame kokybiškus, iš gamintojų perkamus dažus, todėl didžiąją kainos dalį sudaro medžiagos. Būtent tai ir įtakoja galutinę automobilio dažymo Plasti Dipu kainą.

Kainos prasideda nuo:

Mini

Kaina nuo

400 €

Tokie automobiliai kaip: Fiat 500, Smart, Mazda Miata, Audi A1, MINI, VW POLO, Audi A3, Audi TT, BMW Z4, Ford Fiesta, ir kiti panašaus dydžio automobiliai.

Maži

Kaina nuo

500 €

Tokie automobiliai kaip: Opel Astra, VW Golf, MB SLK, NisSan 350Z, BMW M3, Ford Focus, Mazda 3 ir kiti panašaus dydžio automobiliai.

Vidutiniai

Kaina nuo

600 €

Tokie automobiliai kaip: Audi A4, Audi A5, Mazda 6, Nissan JUKE, Toyota Prius, VW Passat, VW Caddy, VW Tiguan ir kiti panašaus dydžio automobiliai.

Dideli

Kaina nuo

700 €

Tokie automobiliai kaip: Audi A8, Audi Q7, Nissan Murano, BMW M5, Opel Zafira, Opel Insignia, VW Sharan, VW Tuareg ir kiti panašaus dydžio automobiliai.

Mikroautobusai

Kaina nuo

800 €

Tokie automobiliai kaip: Mercedes Benz VIANO, Opel Vivaro, VW California, VW Transporter ir kiti panašaus dydžio automobiliai.

Sunkiasvoriai

Kaina

Sutartinė

Dėl nestandartinių gabaritų automobilių padengimų Plasti Dip kaina priklauso nuo darbinnio ploto ir formų sudėtingumo. Jei domina kreipkitės čia.

Įdomiausi atlikti automobilių dažymo darbai

Automobilio dažymo kainą gali padidinti:

  • Papildomos sudėtingos formos dalys
  • Papildomo blizgumo danga
  • Kelių spalvų dažymas
  • Tarpdurių dažymas
  • Išskirtinė spalva

Standartiškai automobilio dažymas užima vieną dieną, tačiau mes rekomenduojame automobilį džiūti palikti nakčiai. Dažant lengvai nuimamos dažys dažomos atskirai, kad užtikrinti kokybę. Dažant keliomis spalvomis arba su tarpduriais darbo laikotarpis ilgėja.

Kiek kainuoja Plasti Dip nudažyti 4 ratlankius?

4 ratlankių išorinės dalies padengimas Plasti Dip danga priklauso nuo jų dydžio ir spalvos, Kainos žemiau nurodytos dengiant juoda matine spalva. Unikali spalva gali kainą didinti.

Kainos prasideda nuo:

R14

Kaina nuo

50 €

R15

Kaina nuo

60 €

R16

Kaina nuo

70 €

R17

Kaina nuo

80 €

R18

Kaina nuo

90 €

R19

Kaina nuo

100 €

Įdomiausi atlikti ratlankių ir kitų daiktų dažymo darbai

Labai prašome tiek automobilius tiek ratlankius ar kitas dalis pristatyti nuplautas ir nusausintas.