Plasti Dip – dažykite patys

Kas tai?

Gumos pagrindu gaminama Plasti Dip danga pramonėje naudojama jau kelis dešimtmečius (guminės įrankių rankenos), o prieš keletą metų ši technologija buvo pritaikyta keičiant automobilio spalvą. Šiandien naudojant „Pasti Dip“ galima išgauti bet kokią RAL paletės spalvą, perlo ir chameleono efektus, matinius ir šilkinius blizgesius. Tai greičiausias ir pigiausias būdas pakeisti automobilio ar bet kokio kito kieto daikto spalvą.

new pds pro car kit-01
SAVYBĖS

Plasti Dip tarp profesionalų vadinamas skysta guma. Ir tai tikra tiesa. Ant paviršiaus purškiama guma, kuri džiūsta ir taip besitraukdama suformuoja dangą. Paprastai ant paviršiaus purškiama nuo 5 iki 10 plonų sluoksnių, kurie suformuoja tvirtą dangą atsparią aplinkos poveikiui. Plasti Dip gamintojas teigia, kad tinkamai prižiūrima ši danga gali tarnauti iki 10 metų. Automano dirbtuvės 2015 metais Plasti Dip padengė 6 sportinius automobilius, kurie dalyvavo Lietuvos ir Baltarusijos ralio čempionate, ir tai įrodo jos tvirtumą.

Nepaisant tvirtumo Plasti Dip danga, atsiradus poreikiui, lengvai nulupama. Ji nepažeidžia dažyto paviršiaus, nepalieka klijų ir kitų pėdsakų. Dalis mūsų klientų automobilius, ratus ir kitus daiktus dengia PLasti Dip danga, kad apsaugotų nuo išorės poveikio. Ir tai pasiteisina, nauji daiktai išlaiko idealią originalią dangą.

Kiekvienais metais Plasti Dip sukuriama daugybę naujų spalvų ir efektų. Galima sukurti unikalią spalvą, ją praturtinti perlo ar chameleono efektais. Dangai galima suteikti visiškai matinį, šilkinį arba visiškai blizgų paviršių. Taip pat galima padengti danga, kuri bus bus blizganti lyg lakuotas paviršius, turės papildomą apsaugą nuo aplinkos poveikio, naftos produktų. Šia skaidre galima padengti ir paliekant originalią daikto spalvą suteikiant jai tik apsaugą.

Mitai, jog Plasti Dip greitai išsitepa yra nepagrįsti. Yra specialūs priežiūros priedai, kurie po plovimo dangai suteikia slidumo taip apsaugodami nuo purvo. Šis video įrodo, kad net balta (jautriausia aplinkai) danga ištrinta purvu pilnai nusiplauna aukšto slėgio vandens srove tiek nepalikdama purvo pėdsakų, tiek plaunant nepažeisdama pačios dangos.

Plasti Dip aerozolio flakoneliai
DAŽYKITE PATYS

Plasti Dip dažyti taip paprasta, kad tai galite daryti patys. Mes prekiaujame aerozolio flakonėliais, kurių pagalba kiekvienas galite patys nusidažyti norimą daiktą. Tačiau rinkoje yra daug falsifikatų ir prastos kokybės kopijų, kurios neužtikrina maksimalios kokybės, todėl būkite atidūs. Tik originalus Plasti Dip suformuos tvirtą gumos dangą, kuri Jums tarnaus ne vienerius metus.

Taip pat dažomus paviršius būtina padengti pakankamu kiekiu sluoksnių, kad danga laikytųsi tvirtai. Todėl dažant aerozolio flakonėliais vienam vidutinio dydžio, 17 colių, ratlankiui reikia išpurkšti visą viena 400 mililitrų flakonėlį. Kitaip plaunant paviršių plonai padengtos vietos ims luptis.

Rinkitės iš kelių Plasti Dip gamintojų

Originalus PLASTI DIP

MIBENCO

Originalus PLASTI DIP – visada geriausias pasirinkimas. Jis užtikrins geriausią kokybę nes tiekiamas tiesiai iš gamintojų JAV. Originalus PLASTI DIP padės lengvai pakeisti daiktų spalvą ir užtikrins ilgaamžį gumos dangos laikymąsi. Gamintojo teigimu, tinkamai prižiūrima danga Jums gali tarnauti iki 10 metų.

Vokietijoje pagamintas Plasti Dip analogas MOBENCO turi visas gerąsias Plasti Dip savybes. Jis sertifikuotas TUV sertifikatu ir puikiai tinka naudoti buityje. MIBENCO sukūrė specialias spalvų gamas, kurios derės su Jūsų namų interjeru. Todėl MIBENCO puikus pagalbininkas Jūsų buityje.