Plasti Dip

Kas tai?

Gumos pagrindu gaminama Plasti Dip danga pramonėje naudojama jau kelis dešimtmečius (guminės įrankių rankenos), o prieš keletą metų ši technologija buvo pritaikyta keičiant automobilio spalvą. Šiandien naudojant „Pasti Dip“ galima išgauti bet kokią RAL paletės spalvą, perlo ir chameleono efektus, matinius ir šilkinius blizgesius. Tai greičiausias ir pigiausias būdas pakeisti automobilio ar bet kokio kito kieto daikto spalvą.

new pds pro car kit-01
SAVYBĖS

Plasti Dip tarp profesionalų vadinamas skysta guma. Ir tai tikra tiesa. Ant paviršiaus purškiama guma, kuri džiūsta ir taip besitraukdama suformuoja dangą. Paprastai ant paviršiaus purškiama nuo 5 iki 10 plonų sluoksnių, kurie suformuoja tvirtą dangą atsparią aplinkos poveikiui. Plasti Dip gamintojas teigia, kad tinkamai prižiūrima ši danga gali tarnauti iki 10 metų. Automano dirbtuvės 2015 metais Plasti Dip padengė 6 sportinius automobilius, kurie dalyvavo Lietuvos ir Baltarusijos ralio čempionate, ir tai įrodo jos tvirtumą.

Nepaisant tvirtumo Plasti Dip danga, atsiradus poreikiui, lengvai nulupama. Ji nepažeidžia dažyto paviršiaus, nepalieka klijų ir kitų pėdsakų. Dalis mūsų klientų automobilius, ratus ir kitus daiktus dengia PLasti Dip danga, kad apsaugotų nuo išorės poveikio. Ir tai pasiteisina, nauji daiktai išlaiko idealią originalią dangą.

Kiekvienais metais Plasti Dip sukuriama daugybę naujų spalvų ir efektų. Galima sukurti unikalią spalvą, ją praturtinti perlo ar chameleono efektais. Dangai galima suteikti visiškai matinį, šilkinį arba visiškai blizgų paviršių. Taip pat galima padengti danga, kuri bus bus blizganti lyg lakuotas paviršius, turės papildomą apsaugą nuo aplinkos poveikio, naftos produktų. Šia skaidre galima padengti ir paliekant originalią daikto spalvą suteikiant jai tik apsaugą.

Mitai, jog Plasti Dip greitai išsitepa yra nepagrįsti. Yra specialūs priežiūros priedai, kurie po plovimo dangai suteikia slidumo taip apsaugodami nuo purvo. Šis video įrodo, kad net balta (jautriausia aplinkai) danga ištrinta purvu pilnai nusiplauna aukšto slėgio vandens srove tiek nepalikdama purvo pėdsakų, tiek plaunant nepažeisdama pačios dangos.

PATIKĖKITE DARBUS PROFESIONALAMS

Plasti Dip danga dengiant didelius paviršius būtina suformuoti 5-10 plonus dangos sluoksnius. Tam reikalinga profesionali įranga, kad sluoksniai būtų pakankamai ploni. Todėl mes kviečiame juos dažyti patikėti mums. Automano dirbtuvių meistrai pirmi Lietuvoje pradėjo profesionaliai Plasti Dip danga dengti automobilius, atskiras jų dalis ir kitus daiktus. Todėl patikėdami darbą mums būsite ramūs dėl kokybės.

Mes prekiaujame profesionale įranga ir dideliais kiekiais pilstomais dažnais. Konsultuojame ir mokome kaip kokybiškai atlikti darbus. Todėl kiekvienas norintis tapti profesionalu tai gali pradėti daryti savo dirbtuvėse.